ועדת כספים
    יו"ר - 
    דויד אלחייני - ראש המועצה
    חברים - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
                 רונן פסטרנק - מנהל ארנונה וגביה
                 קלאודיה פואנטס - מנהלת חשבונות ראשית

     

    ועדת הנחות בארנונה

    יו"ר – אורית ארציאלי מזכיר/גזבר
    חברים - עו"ד שייקה אברהם – יועמ"ש, ניקול זר אביב – מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים, רונן פסטרנק – מנהל מחלקת גביה
    חברי מליאה- אליקו מנדלבאום - רועי,
                        בן פינץ - תומר    

    ועדת ערר בארנונה 
    יו"ר - 
    עו"ד גבי אלמשעלי
    מועצה - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    נציג ציבור - יוסי קירשברג - תומר
                       ברוך טסלר - מחולה


    ועדה לבחינת עובדים

    יו"ר  - דויד אלחייני - ראש המועצה
    חברים - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
                 מגי מיודק - נציג ציבור
                 רו"ח תמי נאסה - נציג משרד הפנים
                 עו"ד ליאת בראשי - נציג ההסתדרות
                 בהתאם למינוי - נציג מחלקה רלוונטית במועצה
                 ראש מועצה/גזבר - נציג מועצה שכנה

    ועדת מכרזים
    יו"ר – חגי יהודה - מנהל מחלקת שפ"ע 
    חברי מליאה – בני צדוק - גלגל
                          רינת ארנרייך - מחולה
                          בן פינץ - תומר
                          תמסית סלומון - בקעות


    ועדת ביקורת
    יו"ר – ציון שטרית – מבקר המועצה
    חברי מליאה – תמסית סלומון - בקעות
                          שלומי בן חמו - יפית
                          אליקו מנדלבאום - רועי


     
    ועדת בטחון
    יו"ר – הדס צור גוזלן– קב"ט המועצה
    חברי מליאה –ינון רוזנבלום - נעמה
                         נדב בן עמי - משואה
    רבש"צים –     עודד שבת - חמדת
                         אופיר מדהלה -  חמרה
                         שמעון כרמיאל - ייט"ב 


    ועדת תכנון ובניה
    יו"ר - דויד אלחייני - ראש המועצה
    חברי מליאה - בני צדוק - סגן ראש המועצה ומ"מ
                          ברק וייס - סגן ראש המועצה
                          ארית לנדסמן - גיתית
                          רינת ארנריך - מחולה
                          סלומון תמסית - בקעות
                          אורי כרמיאל - ייט"ב
                          בן פינץ - תומר
                          חנן פסטרנק - נתיב הגדוד
                          ניר דרור - מכורה
                          שמוליק בן שאול - פצאל
                          מלי חייקין - חמדת
                          גבי אסולין - חמרה
                          שלומי בן חמו - יפית
                          נדב בן עמי - משואה
                          אורטל כהן - משכיות
                          ינון רוזנבלום - נעמה

                          אליקו מנדלבאום - רועי
                          מרדכי אסאו - רותם
                          עמיחי רובין - שדמות מחולה

    משקיף -  אליהו עטיה - מבואות יריחו


     
    ועדת איכות הסביבה
    יו"ר – ברק וייס - חבר מליאה
    חברים - חגי יהודה - מנהל מחלקת שפ"ע
                 נועם וייסלר - מנהל חקלאות
    חברי מליאה –  שלומי בן חמו - יפית
                           גבי אסולין - חמרה
                           ניר דרור - מכורה
                           בן פינץ - תומר
     
    ועדת תמיכות
    יו"ר -
    אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    חברים -  נאווה כהן הלל - מנהלת מחלקת חינוך
                   עו"ד ישיעהו אברהם - יועמ"ש המועצה


    ועדת רכש
    יו"ר – חגי יהודה
    חברים – אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
                  נועם וייסלר - מנהל חקלאות


    ועדת צמיחה דמוגרפית
    יו"ר - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    חברים - שרון דיירי - צמיחה דמוגרפית
                 נורית מתנ"ס
    חברי מליאה - גבי אסולין - חמרה
                         אורטל כהן - משכיות

    ועדת חינוך
    יו"ר - נאוה כהן הלל - מנהלת מחלקת חינוך
    חברי מליאה - ארית לנדסמן - גיתית
                         עמיחי רובין - שדמות מחולה
                         ניר דרור - מכורה

    ועדת חקלאות
    יו"ר - צבי אבנר - יו"ר ועדה חקלאית
    חברי מליאה - שמיליק בן שאול - פצאל
                         אליקו מנדלבאום - רועי
                         נדב בן עמי - משואה


    ועדת מל"ח - משק לשעת חירום
    יו"ר - דויד אלחייני - ראש המועצה
    מרכזת הועדה: אורית ארציאלי
    ממונה בטחון: הדס צור גוזלן
    ממונה על המים - חגי יהודה
    מהנדסת: זהבה אדלשטיין
    עוזר מנהלי - צביאלה מדהלה
    ממונה על חשמל - רפי מור יוסף
    ממונה על הדלק - תמר דה ולנסה
    ממונה על תחבורה - אבי בן שטרית
    ממונה על מזון - שולמית קמינסקי
    ממונה על כ"א - רוסי גל שחק
    ממונה על בריאות - אושרה יחיא
    ממונה על תברואה - אילן משה
    ממונה על מידע לציבור - אורית ארציאלי
    ממונה על חינוך - נאוה הלל כהן
    אחראי על חקלאות - נועם וייסלר
    יו"ר ועדת פס"ח - ניקול זר אביב

    ועדת תיירות

    יו"ר - גילה לוי - מנהלת מט"י
    חברי מליאה - מלי חייקין - חמדת
                         אורטל כהן - משכיות
                         אליהו עטיה - מבואות יריחו


    ועדת הנצחה
    יו"ר - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    חברים - ניקול זר אביב - מנהלת המחלקת לשרותים חברתיים
                 אושרה יחיא - מנהלת לשכת ראש המועצה
                 חוי אייל - מנהלת המתנ"ס
                 נאווה כהן הלל - מנהלת מחלקת חינוך
    נציג ציבור -  ליאורה חסון - נעמה
                         ראובן גפני - שדמות מחולה            


    ועדה למאבק בסמים מסוכנים
    יו"ר - ברק וייס - חבר מליאה
    חברים - נאוה כהן הלל - מנהלת מחלקת חינוך
                  ניקול זר אביב - מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים
                  חוי אייל - מנהלת המתנ"ס 

     

    ממונים מטעם המועצה
    ממונה על חופש המידע - אושרה יחיא - מנהלת לשכה
    ממונה על הטרדה מינית - ניקול זר אביב - מנהלת שרותי רווחה
    ממונה על מעמד האישה - קשת גרינברג - מתנ"ס
    מנהלת ארנונה - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    ממונה באגודת המים - נועם וייסלר - וועדה חקלאית